Duvar Ünitesi 12

oz-aymobilya-duvar-unitesi-12oz-aymobilya-duvar-unitesi-12
oz-aymobilya-duvar-unitesi-12oz-aymobilya-duvar-unitesi-12

Duvar Ünitesi 12

Ürünlerimiz 1. sınıf Malzemeden yapılır. Kapaklar fren sistemli. Önerileriniz dikkate alınarak tasarlanır. Ürünlerimizi geliştirirken tamamen kullanım ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlıyoruz.

Kategoriler: Etiketler: ,
  • Açıklama

Açıklama

Sınıfının öncüsü olan Öz-Ay Mobilya Türkiye’ nin en kaliteli ve kullanışlı, uzun ömürlü, estetik Duvar Ünitesi üretiyoruz. Tasarım, Üretim ve montaj ekibimiz, alanının en tecrübeli isimlerinden oluşmaktadır. Bütün tasarımlarımız, üretimlerimiz bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır. Üretimde çalışan tüm personelimiz devamlı olarak eğitime tabi tutularak son teknolojik gelişmeleri takip etmeleri sağlanmaktadır. Üretimde kalite, uygun fiyat, satışta güvence, uzun kullanım ömrü ve satış sonrası teknik destek prensiplerimizden taviz vermeden sonsuz müşteri mutluluğu için çalışırız. Duvar Ünitelerimiz, sizlere çok uzun yıllar hizmet etmesi için üretimde kullandığımız en küçük vidanın bile en kalitelisini kullanmaya dikkat ediyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerimizde, insan sağlığına zararsız ve risk taşımayan malzemeler kullanıyoruz.

Kişiye özel sadece kendisi için özel bir Duvar Ünitesi isteyen müşterilerimizi mağazamıza davet ederiz. Tasarım ekibimiz sizin isteklerinizi ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi alarak, sizin için tasarım örnekleri oluşturur. Bu tasarımlar üzerinde uzun uzun çalışarak sizin için en güzelini, en estetiğini ve sizi yansıtacak olan modeli belirleriz. Dilerseniz mevcut Duvar Ünitesi modelleri arasından seçebileceğiniz bir modeli revize ederiz veya doğrudan sizin için yeniden bir ürün tasarlarız. Bu işlemler esnasında diğer bir teknik ekibimiz Duvar Ünitesinin konulacağı yerin ölçülerini alır.

Öz-Ay Mobilya’dan Beklentileriniz ve Duvar Ünitesi İçin İstekleriniz

Model seçimi, renk seçimi, Duvar Ünitesinin kapak modeli, üzerinde bulunması istediğiniz aksesuarlar, aydınlatma, iç aydınlatma stili, iç tasarımı, çekmece sayısı, çekmecelerin yerleri gibi detayları birlikte düşünür ve birlikte karar veririz. Şunu unutmayın “Siz Nasıl İsterseniz Öyle” olur.

Duvar Ünitesi, montaj için getirildiğinde taşımaya engel durumlar tespit edilir. Kurulacağı yerde bulunan süpürgelik, kartonpiyer, kiriş, elektrik tesisatı, pencere, su borusu, pervazlar incelenir ve montaj sırasında bu konular değerlendirilmek üzere not alınır.

Üretim ve Montaj
Son detaylar da tamamlandıktan ve sipariş kesinleştirildikten sonra üretime geçilir. Üretimde en kaliteli malzemeler kullanılır. Üretim tamamlandıktan sonra montaj için sizden randevu talep edilerek kararlaştırılan günde ve saatte Duvar Ünitesi montajı yapılır. Son kontrolleri yapılarak Duvar Ünitesi size teslim edilir. Güle güle kullanın.