oz-aymobilya-masa-kapi-13oz-aymobilya-masa-kapi-13
oz-aymobilya-masa-kapi-13oz-aymobilya-masa-kapi-13
oz-aymobilya-masa-kapi-14oz-aymobilya-masa-kapi-14

Kapı 13

Montaj ve servisimiz vardır iç kapılarımız kaliteli ortamda sorunsuz bir şekilde üretimi gerçekleşmektedir, Firmamız Hazır kapı kullanmamaktadır, Boya kalitesi ve ürün son derece itina ile mekanınıza şıklık katmak adına titiz bir işçilik ile montajı yapılmaktadır. Sipariş vermek ve hizmetimizden yararlanmak isterseniz. Bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

  • Açıklama

Açıklama

Kapıyı mobilya olarak yeniden tasarlayıp yeni bir yorum ve tarz yaratan estetik bir Tasarım olgusunda buluşturduk. Ahşabın doğallığı ile Kompozit Pvc nin dayanıklılığını montaj ve kullanım kolaylığını bir arada buluşturan ürünlerimizde seri üretim yapılmaktadır.

Öz-Ay Mobilya Türkiye’ nin en kaliteli ve kullanışlı, uzun ömürlü, estetik iç kapılarını üretiyor. Tasarım, Üretim ve montaj ekibimiz, alanının en tecrübeli isimlerinden oluşmaktadır. Bütün tasarımlarımız, üretimlerimiz bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır. Üretimde çalışan tüm personelimiz devamlı olarak eğitime tabi tutularak son teknolojik gelişmeleri takip etmeleri sağlanmaktadır. Üretimde kalite, uygun fiyat, satışta güvence, uzun kullanım ömrü ve satış sonrası teknik destek prensiplerimizden taviz vermeden sonsuz müşteri mutluluğu için çalışırız. İç kapılarımız, sizlere çok uzun yıllar hizmet etmesi için üretimde kullandığımız en küçük vidanın bile en kalitelisini kullanmaya dikkat ediyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerimizde, insan sağlığına zararsız ve risk taşımayan malzemeler kullanıyoruz.

Model seçimi, renk seçimi, gibi detayları birlikte düşünür ve birlikte karar veririz. Şunu unutmayın “Siz Nasıl İsterseniz Öyle” olur.

Şık tasarımıyla dikkat çeken, modern ve sade  bir görünüme sahip kapılarımızı kaliteden ödün vermeden üretmekteyiz.