oz-aymobilya-ray-dolap-8-1oz-aymobilya-ray-dolap-8-1
oz-aymobilya-ray-dolap-8-1oz-aymobilya-ray-dolap-8-1

Ray Dolap 08

Ürünlerimiz 1. sınıf Malzemeden yapılır. Kapaklar fren sistemli. Kullanışlı dolap iç hacmi sizin önerileriniz dikkate alınarak tasarlanır. Raylı Ürünlerimizi geliştirirken tamamen kullanım ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlıyoruz.

Kategoriler: Etiketler: , ,
  • Açıklama

Açıklama

Sınıfının öncüsü olan Öz-Ay Mobilya Türkiye’ nin en kaliteli ve kullanışlı, uzun ömürlü, estetik raylı dolaplarını üretiyoruz. Tasarım, Üretim ve montaj ekibimiz, alanının en tecrübeli isimlerinden oluşmaktadır. Bütün tasarımlarımız, üretimlerimiz bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır. Üretimde çalışan tüm personelimiz devamlı olarak eğitime tabi tutularak son teknolojik gelişmeleri takip etmeleri sağlanmaktadır. Üretimde kalite, uygun fiyat, satışta güvence, uzun kullanım ömrü ve satış sonrası teknik destek prensiplerimizden taviz vermeden sonsuz müşteri mutluluğu için çalışırız. Raylı dolaplarımızın, sizlere çok uzun yıllar hizmet etmesi için üretimde kullandığımız en küçük vidanın bile en kalitelisini kullanmaya dikkat ediyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerimizde, insan sağlığına zararsız ve risk taşımayan malzemeler kullanıyoruz.

Standart üretim
Öz-Ay Mobilya Raylı Dolap olarak iki temel üretimimiz vardır. Birincisi içi birbirine benzeyen ve ölçüleri genelde birbirine yakın, standart ölçülere sahip evler için ürettiğimiz raylı dolaplarımız vardır. İkincisi ise kişiye özel, tasarımı özel, kullanılacağı yere özel ray dolaplar. Burada özel sipariş raylı dolaplardan bahsedeceğiz. Bu dolaplarımız her bir müşterimiz için özel olarak tasarlanır, bulunacağı yerin ölçülerine göre özel olarak üretilir ve kesinlikle başka bir benzeri bulunmaz.

Sipariş İçin Buluşma ve Tasarım
Kişiye özel sadece kendisi için özel bir ray dolap isteyen müşterilerimizi mağazamıza davet ederiz. Tasarım ekibimiz sizin isteklerinizi ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi alarak, sizin için tasarım örnekleri oluşturur. Bu tasarımlar üzerinde uzun uzun çalışarak sizin için en güzelini, en estetiğini ve sizi yansıtacak olan modeli belirleriz. Dilerseniz mevcut raylı dolap modelleri arasından seçebileceğiniz bir modeli revize ederiz veya doğrudan sizin için yeniden bir dolap tasarlarız. Bu işlemler esnasında diğer bir teknik ekibimiz dolabınızın konulacağı yerin ölçülerini alır.

Öz-Ay Mobilya’dan Beklentileriniz ve Dolap İçin İstekleriniz

Ray dolabınızdan beklentileriniz, kullanım ağırlıklarınız, model seçimi, renk seçimi, raylı dolabın kapak modeli, kapağın üzerinde bulunması istediğiniz aksesuarlar, iç aydınlatma, iç aydınlatma stili, ray dolabınızın iç tasarımı, iç tasarımda kullanılmasını istediğiniz çekmece sayısı, çekmecelerin yerleri, asansör askılık sistemleri, askılıklar, mücevher kutuları, aksesuar gözleri gibi detayları birlikte düşünür ve birlikte karar veririz. Şunu unutmayın “Siz Nasıl İsterseniz Öyle” olur.

Son Ölçü
Beraberce tasarladığımız raylı dolap modeline son halini aldırdıktan sonra, teknik personelimiz son olarak ray dolabınızın kurulacağı yerin ölçüsünü bir daha yanlışlığa meydan vermemek adına tekrar ve çok daha detaylı olarak ölçüsü alınır. Raylı dolap, montaj için getirildiğinde taşımaya engel durumlar tespit edilir. Ray dolabın kurulacağı yerde bulunan süpürgelik, kartonpiyer, kiriş, elektrik tesisatı, pencere, su borusu, pervazlar incelenir ve montaj sırasında bu konular değerlendirilmek üzere not alınır.

Üretim ve Montaj
Son detaylar da tamamlandıktan ve sipariş kesinleştirildikten sonra üretime geçilir. Üretimde en kaliteli malzemeler kullanılır. Üretim tamamlandıktan sonra montaj için sizden randevu talep edilerek kararlaştırılan günde ve saatte ray dolabınızın montajı yapılır. Son kontrolleri yapılarak ray dolabınız size teslim edilir. Güle güle kullanın.