Yatak Odası Takımı 12

oz-aymobilya-yatak-odasi-12-1oz-aymobilya-yatak-odasi-12-1
oz-aymobilya-yatak-odasi-12-1oz-aymobilya-yatak-odasi-12-1

Yatak Odası Takımı 12

Ürünümüz 1. kalite olup kanserojen malzeme içermez. Yatak odasında flotal ayna kullanılmıştır. Kendinden dübelli minifix bağlantı elemanı kullanılmıştır. Sadeliğin ve şıklığın buluştuğu, özel olarak sizler için dizayn edilmiş Yatak Odası takımımız. Yatak Odası takımına yatak dahil değildir. Takımımız evinize demonte halde gelir ve evinizde monte edilir.

Kategoriler: Etiketler: ,
  • Açıklama

Açıklama

Ürünün gövde bölümleri tamamı 1.sınıf hazır malzemeden yapılmıştır. Kapaklar ise MDF lake boyalıdır.
Karyola başlığı MDF üzerine sünger+kumaş döşenerek üretilmiştir. Karyola başucu kumaşı isteğe göre farklı kumaşlardan yapılabilir. Kumaş değişikliği için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Karyolasının baza özelliği bulunmaktadır. Baza kapağı karyola çerçevesine monte edilmiştir. Bazalarda dört adet mukavemetli amortisör ve dört adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) ve dengeleyici bulunmaktadır.
Gövde bölümleri 1.sınıf hazır malzeme, ön kapaklar ise MDF lake boyalıdır. Çekmece ön yüzlerinde CNC kesim ile dizayn edilmiştir.  Ayaklar ise masif ağaçtan yapılmıştır. Çekmeceler stop firen sistemlidir. Aynası şeffaf ayna kullanılmıştır.
Gövde bölümleri 1.sınıf hazır malzeme, ön kapaklar ise MDF lake boyalıdır. Çekmece ön yüzlerinde CNC kesim ile dizayn edilmiştir. Komodinler ise tek çekmece olarak dizayn edilmiştir. Üstü kayar çekmece özelliğinde ve içerisinde ise aksesuarlarınızı koyabileceğiniz küçük bölümlere ayrılmış şekilde yapılmıştır. Çekmeceleri ise stop firen sistemlidir. Çekmelerde led ışık aydınlatma bulunmaktadır.
Kullanışlı gardrop iç tasarımına sahiptir. Çekmece bulunmaktadır. Uzun aslılık, kısa askılık, pantolnluk bulunmaktadır. Askılıklar led ışık aydınlatmalıdır. Işık aydınlatmalı askılıklar ise pil ile çalışmaktadır. Herhangi bir elektrik tesisatına bağlantı yapılması gerekmemektedir. Piller ise kullancağız pil markasına göre değişkenlik göstermiş olsa bile en az 1 yıl süreli kullanabilirsiniz.
İçerisine konulacak olan yatak ölçüsü 160×200, karyola baza özelliği mevcuttur.